The Magic World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Din cauza ca acest site nu mai este activ,am creat unul nou:http://world-of-hp.g-board.net Inscrieti-va acolo!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitimeDum Apr 05, 2009 9:26 am

Enumerati!!!


daca nu cumva va doare mana! lol!
Sus In jos
Sirius Black
Boboc
Sirius Black


feminin Numarul mesajelor : 12
Varsta : 29
Localizare : Romania
Data de inscriere : 06/04/2009

Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Re: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:02 am

wow pai mie imi plac: plain wihte t's, simple plan, fall out boy, my chemical romance(ultimele doua doar cand m-apuca:D)..si taylor swift,miley,demi... si JB...chiar daca imi vine sa le dau la fiecare cate un pumn in fata.. lui nick 2 ca e prea dragutz:D
Sus In jos
Hermione Granger
Admin
Hermione Granger


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 07/03/2009

Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Re: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:17 am

oo mama so:
~Tapinarii
~Vama veche
~Evanescence
~Metallica
~Green Day
~3 Doors Down
~Fall out boy
~Kanon wakashima
~The Gazette
~An Cafe
~Skillet
~Iris
~Cargo
~Vita-De-Vie
~Spin
~Zero
~Linkin Park
~Cinema Bizarre
~Seether
~Purple Line
~Good Charlotte
~Versailles
~Sum 41
~Bullet For My Valentine
~Three Days Grace
~Apocalica
~Kerli
etc...
Sus In jos
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Re: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:27 am

am ditamai lista :

♫ The Pussycat Dolls ♫ Britney Spears ♫ Ashlee Simpson ♫ Justin Timberlake ♫ Bullet ♫ Shakira ♫ Beyonce ♫ Linkin Park ♫ Parazitii ♫ Enrique Iglesias ♫ Danity Kane ♫ Avril Lavigne ♫ Black Eyed Peas ♫ Gwen Stefany ♫ Chris Brown ♫ Simple Plan ♫ The Rasmus ♫ Rihanna ♫ Tokio Hotel ♫ Katy Perry ♫ Kelly Clarkson ♫ Kudai ♫ Pink ♫ Kat DeLuna ♫ Lady Gaga ♫ Jonas Brothers ♫ JoJo ♫ Jay Sean ♫ Giulia ♫ Fly Project ♫ Mr. & Ms. ♫ Inna ♫ Ruslana ♫ Evanescence ♫ Lil Wayne ♫ Ciara ♫ Connect-R ♫ JustUs ♫ Mecena ♫ Andore ♫ Green Day ♫ Tazy ♫ Teasta ♫ Veritasaga ♫ Paramore ♫ Acustic ♫ Expresiv ♫ Ad Litteram ♫ Adda ♫ Anda Adam ♫ Andreea Balan ♫ Angel ♫ Anne's ♫ Backstreet Boys ♫ Bambi ♫ Dudah ♫ Kitzi ♫ Kaye Owe ♫ DaOne ♫ Hi-Q ♫ Lindsay Lohan ♫ No 7 ♫ Sadness ♫ Cherish ♫ Cosy ♫ Cristina Spatar ♫ Kydutz ♫ Loyal ♫ Marco ♫ Solo ♫ Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. 712881
Sus In jos
Angelina Jonhson
Boboc
Angelina Jonhson


feminin Numarul mesajelor : 27
Varsta : 27
Localizare : ...heaven:X...
Data de inscriere : 08/04/2009

Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Re: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 7:11 am

rihanna,ciara,cherish,danity kane,justin timberlake,pussycat dolls,ina,play&win,dj morris,dj tiesto,dj witek,missy elliot,snoop dog,puya,50 cent,timbaland,sean paul,kelly klarckson,alysha keys,lil mama,usher,blaxy girls,utada hikaru,nana mizuki,ayumi hamasaki,jamelia,kalomira,christina aguilera,on/off,lil wayne,t-pain,si multi,multi,muulti altii,din pacate,mi-ar lua toata ziua sa ii enumar:X
Sus In jos
http://stella-enchantix.hi5.com
Continut sponsorizat





Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Empty
MesajSubiect: Re: Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.   Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc. Icon_minitime

Sus In jos
 
Formatii preferate...cantareti/cantarete....etc.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Jocurile Preferate
» cartile preferate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Magic World :: Lumea fara magie :: Muzica-
Mergi direct la: