The Magic World
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Din cauza ca acest site nu mai este activ,am creat unul nou:http://world-of-hp.g-board.net Inscrieti-va acolo!
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Noul aspect al forumului

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:06 am

FFFFFF Tare!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Noul aspect al forumului 46121



spuneti`va parerea! Noul aspect al forumului 894110
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:09 am

ma voi starui sa schimb aspectul in fiecare saptamina,insa cred ca pozele nu voi reusi sa le schimb pt. ca nu prea gasesc astfel de poze(dimensiuni mici).Imi pare bine ca iti place aspectul...Si mie imi place...
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:11 am

dinspre partea mea il poti lasa asa!!!! Noul aspect al forumului 902396 foarte dulci craniile alea Noul aspect al forumului 820136
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:12 am

da,sunt foarte "dulci" Noul aspect al forumului 280116
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:17 am

e la limita dintre EMO si PUNK lol!
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:18 am

mda...si tie care stil iti place mai tare?emo sau punk?mie imi place emo...chiar am fost emo,insa nu am mai putu fi pt. ca mam mia interzis.
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 8:22 am

prefer punk'ul Noul aspect al forumului 224276 dar sa stii ca n'am nimic cu persoanele emo Noul aspect al forumului 894110
Sus In jos
Luna Lovegood
Boboc
Luna Lovegood


masculin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : Bechet,Dolj
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:32 am

app de imagini mici...le pot redimensiona eu daca e nevoie...pot chiar si sa mai modific daca e nevoie....
app....niste imagini pentru meniu...sunt luate de pe un alt forum dar sunt super:
Noul aspect al forumului Acasa-4
Noul aspect al forumului Cauta
Noul aspect al forumului Members2
Noul aspect al forumului Groups
Noul aspect al forumului Profil
Noul aspect al forumului Msj
Noul aspect al forumului Logout
Noul aspect al forumului Register
Noul aspect al forumului Conectare

As putea modifica si pentru celelalte din meniu....dar nu am fontul scrisului ca sa fie la fel:(
Sus In jos
Hermione Granger
Admin
Hermione Granger


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:34 am

aspectul e foarte tare
Eu prefer punk'ul desi majoritatea imi spun ca-s emo 8-| sin cauza frezei.Oricum nu-mi pasa de altii:-j
Luna,imaginile is foarte tari
dar sincer..ceva imi zice ca daca cineva de pe acel forum o sa dea pe aici o sa faca stop-cardiac.pentru ca nu-mi par cunsocute si pot fi creeati proprii

si imaginile se rediemnsioneaza usor:d
Sus In jos
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:35 am

fara suparare luna...sunt dragute si ale tale.....dar parca mai dulci sunt astea lol!
Sus In jos
Luna Lovegood
Boboc
Luna Lovegood


masculin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : Bechet,Dolj
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:41 am

eu nu v-am zis sa le folositi...doar le-am pus...
e tare forumul asa....
app niste idei...
-faceti grupuri:Cercetasi,Astropufi,Ochi de Soim,Viperini si faceti un test de sortare...si userii sa raspunda si sa fie repartizati la o casa...si apoi ii puneti in grupul respectiv
-Creati Aleea Diagon...unde sa fie magazinele...si userii sa aiba o anumita suma de bani la inceput(de exemplu 50 galeoni) si sa poata cumpara tot felul de lucruri de la magazine...si adminii sa le retraga suma de bani cat costau
-Banii si obiectele cumparate sa fie trecute la profil creinduse cateva profiluri personalizate cu acestea
Sus In jos
Hermione Granger
Admin
Hermione Granger


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:45 am

Bune ideile,Luna
galeonii ii vom trece in semnatura,impreuna cu obiectele cumparate.
Eu sunt de acord..sa vedem ce zice si Harry.

Doar o chestie..testul pentru sortare nu mi se pare necesar..deoarece sunt personajele din hp..si nu prea ar parea ok daca Harry ar cadea la Astropufi sau Ron la Viperini...
Sus In jos
Luna Lovegood
Boboc
Luna Lovegood


masculin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : Bechet,Dolj
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:50 am

Nu la semnatura...creati profil personalizat...va zic eu cum daca e nevoie....ma pricep la forumuri de pe forum gratuit destul de bine...

apropo...dati o centrare la meniu...ca e pus pe stanga
Sus In jos
Hermione Granger
Admin
Hermione Granger


Numarul mesajelor : 88
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:51 am

ok.meniul se rezolva imediat..
restul nu pot sa le fac pana nu e Harry de acord
Sus In jos
Luna Lovegood
Boboc
Luna Lovegood


masculin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : Bechet,Dolj
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 9:54 am

s-ar putea face si un campionat al caselor...sa se castige puncte pe ceva anume....
s-ar putea face ore de curs...unde cineva sa predea o lectie...sa dea o tema si userii sa faca tema....apoi profesorii sa acorde o nota fiecarui user,care va primi pentru acea nota si puncte care se vor atasa si casei din care face parte
Sus In jos
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 10:02 am

adica sa devina ca LHP??????????cu teste si..... Noul aspect al forumului 936700
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 11:36 am

nu poate sa devina lhp pt. ca nici macar nu putem adauga la Profil categoria Puncte pt. ca asa este stilul....poate exista vreo posibilitate,insa eu nu o stiu...daca fac site-ul la fel ca si educat,ma da in judecata administratorul lui lol!
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Luna Lovegood
Boboc
Luna Lovegood


masculin Numarul mesajelor : 24
Varsta : 29
Localizare : Bechet,Dolj
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 11:44 am

la profil se poate adauga orice categorie...
poti adauga casa,puncte si multe altele...orice vrei...stiu sa umblu cu forumuri pe forumgratuit...

1.eu nu zic ca educat....e cu totul diferit....doar ca faci punctaj case...
2.era doar o propunere...
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 11:46 am

poate...inca nu am incercat...oricum nu miar placea sa fac campionatul caselor....pt ca unii oameni se vor satyra deja sa posteze pe acest site un an...doar daca vom face campionatul caselor pe saptamina,insa va fi cam greu...
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 12:21 pm

campionatul caselor......nu prea se poate....sunt cativa cercetasi,2 ochi-de-soim,1 viperin [parca] si 1 astropuf........
Sus In jos
Harry Potter
Admin
Harry Potter


Numarul mesajelor : 276
Data de inscriere : 07/03/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 1:10 pm

astropufi nu avem.
Sus In jos
https://lhp-fan.forumgratuit.ro
Cho Chang
Ajutor al lui Filch
Cho Chang


feminin Numarul mesajelor : 59
Varsta : 29
Localizare : Heaven on Earth
Data de inscriere : 05/04/2009

Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitimeLun Apr 06, 2009 1:21 pm

Ahh....uitasem ca Cedric nu mai e ocupat Noul aspect al forumului 224276
Sus In jos
Continut sponsorizat





Noul aspect al forumului Empty
MesajSubiect: Re: Noul aspect al forumului   Noul aspect al forumului Icon_minitime

Sus In jos
 
Noul aspect al forumului
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
The Magic World :: Lumea fara magie :: Forum Liber-
Mergi direct la: